Orange County, Kalifornija

mikroskopas medicina, sveikata

Katėms, lėtinis nosies virusinės ligos vystosi nuo vienos iš dviejų virusų dalyvauja viršutinių kvėpavimo takų ligų. Pagrindinė priežastis, dėl skydliaukės plėtros išsivysčiusiose šalyse, Graves liga yra autoimuninė liga, kuri yra būdinga įdubimais odos, goiter, ir padidėjusi skydliaukės hormonų gamybą organizme.

Anti-skydliaukės narkotikų, operacijos, o radioaktyviųjų jodo yra naudojami gydyti Graves liga.

Tos nuotraukos tada įkelti į serverį, kuris veikia IDx-DR, kuri gali tada pasakyti gydytojui, jei yra daugiau nei vidutinis lygis diabetinė retinopatija metu. Jei ne, tai patars re ekranas " 12 mėnesių. Įrenginio ir programinės įrangos gali būti naudojamas sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, kurie don ' t paprastai teikia akių priežiūros paslaugas. FDA įspėja, kad jums neturėtų būti tikrinami su prietaisu, jei jums turėjo lazerinis gydymas, akių chirurgija, injekcijos, taip pat su kitomis sąlygomis, kaip ir nuolatinis regėjimo praradimas, neryškus matymas, plaukiantys, anksčiau diagnozuota geltonosios dėmės edema ir daugiau.

Paciento ar slaugytoja navigator): asmuo, kuris vadovai pacientams ir jų šeimoms per sudėtingos medicinos sistemos ir padeda jiems dirbti su kitomis vėžio priežiūros komandos įveikti kliūtis pasirūpinti, kad gali sugalvoti, kad jie galėtų sėkmingai užbaigti savo gydymo. Navigatorius gali būti paprasti žmonės, turintys specialų išsilavinimą ir patirties arba sveikatos priežiūros specialistų, pavyzdžiui, slaugytojai ir socialiniai darbuotojai.

Jei jūs turite Graves' Liga, ar bet kokia kita forma hipertirozės, ir svarsto, radioaktyviųjų jodo gydyti jūsų būklę, galbūt jūs norite pirmą kartą pažvelgti į kitų rūšių gydymo metodų. Daugelis žmonių nesupranta, galimas pasekmes, besigydančių nuo su radioaktyviųjų jodo.

Radioterapijos svarbų vaidmenį atlieka gydomuosius-ketinimų gydymas plaučių vėžio ir pažanga spinduliuotės technologijos leido dozės turi būti pristatytas į didesnę dalį pacientų, Tačiau per pastaruosius dvejus metus, įrodymų, paaiškėjo, kuriame radžio širdies nuo radioterapijos didėja mirtingumas.