Klausytis, Ką Jūsų Nagai Pasakyti

Klausytis, Ką Jūsų Nagai Pasakyti

Mūsų kraujo-smegenų barjeras yra labai selektyvios membranos, specialiai sukurta siekiant leisti tik labai specifinių molekulių susipažinti su mūsų pilkosios medžiagos, išlaikant visa kita - nesvarbu, ar jie užplūsta, užsienio institucijų arba potencialiai gyvybiškai svarbių vaistų.

Kad nebėra atveju. Gydytojai iš Toronto " Sunnybrook Ligoninėje neseniai pavyko laikinai krutinti kliūtis atidaryti naudojant nukreipta ultragarso bangos ir išlaikyti jį atidaryti, pakankamai ilgas, kad pasiekti chemoterapijos vaistai. Vainikinių arterijų liga sukelia neįprastas stimuliuoja tarpląstelinių ryšių širdies raumenys. Palaipsniui aš perėjo į " valgyti vis daugiau ir daugiau ekologiškų vaisių ir daržovių. Kai vasara atėjo, aš pradėjau pirkinių ūkininkas rinkos. Ten radau, kad ūkininkas parduoda ekologiškai, žolės fed jautienos. Jis turėjo kas savaitę specialiųjų kur galėčiau įsigyti penkių svarų jautienos $25. Aš pradėjau pirkti šį bundle kartą per mėnesį. Dėl kitos savaites galiu pirkti kepsnys. Tai truks per kelis valgius. Mutacijoms fibrillin-1 taip pat gali sukelti gėrybinis ilgai kaulai kūno, todėl ūgio ūgio ir ilgų galūnių matyti Marfan pacientams. Puikus straipsnis ir labai liūdna dėl Charlesas ir jo šeima. Aš visada jaučiau, kad Charles niekada būti Karalius, dėl tam tikrų priežasčių. Manau, kad kitą nešioti karūną bus William iš tiesų ir iš tikrųjų aš manau, kad Britanijos žmonės tikriausiai nori, kad taip, kaip jie mato daug žada, William. Ačiū už dalintis, tai aš ne išgirsti tai prieš. Į sveikatą.

Polinesočiųjų riebalų paprastai yra skysti kambario temperatūroje ir kai atšaldyti. Polinesočiųjų riebalų gali sumažinti MTL ir DTL cholesterolio lygį kraujyje, mažina riziką susirgti širdies ligomis. Maisto produktai, kurių sudėtyje yra didelis kiekis polinesočiųjų riebalų būti, augalinis aliejus, kukurūzų ir saulėgrąžų. Reikia žinoti, kad per daug polinesočiųjų riebalų, gali padidinti vėžio riziką. Įvairių formų magnio galite imtis papildomo forma (pvz.

, magnio oksidas, magnio citratas, magnio chloridas ir kt.), magnio malatas yra vienas, kad yra sakoma, kad labiausiai energijos.
Yra tokių, kurie pabrėžė, kad tikisi, pusė šio pasmerkimo. Ji buvo palikta kaip precedentas, kad paauglys nusipelno antro šanso gyvenime. Bet tas pats teisėjas, kuris nuteistas Etanas keletą mėnesių anksčiau bandė 14-metis paauglys, skirtingų ekonominių sąlygų ir Afrikos, Amerikos, pradeda žmogus, kuris nukrito į žemę, nukentėjo galvą ir mirė. Nuosprendį šioje byloje yra 10 metų veiksmingą laisvės atėmimo.

Išvengti purino. Išvengti didelės-purin maisto produktų, pavyzdžiui: subproduktai (pvz.
, kepenų), mėsos ekstraktai, raudona mėsa, mėsos sultiniai, žaidimas, paukščių, kai kurių daržovių (kaip jau minėta, būtent žiediniai kopūstai, šparagai, grybai), kai kurių rūšių žuvis (įskaitant skumbrės), vėžiagyviai, pupos, mielių produktus, ir alkoholio. Daugiau purino, kurį jūs suvartojate, tuo daugiau šlapimo rūgšties yra gaminama. Gyvenimo būdas ir mityba yra dalis aplinkos veiksniai. Fizinis kūnas yra pastatytas veikla. Gyvenimo sėdimas gyvenimo būdas daro kūno prarasti savo natūralų lankstumą ir stiprumą. Dietos , taip pat, pasirinkdami maisto produktus, padeda arba geros arba blogos sveikatos. Įpročius, pavyzdžiui, pernelyg didelis alkoholio vartojimas ir rūkymas, imtis jų rinkliavų dėl savo kepenų ir plaučių ir kitų susijusių organų.

Kasos vėžys yra viena sunkiausių vėžio gydyti naudojamos tradicinės Vakarų Medicinos. Tai yra, kai alternatyvus gydymas kasos vėžiu ateina. Kasos vėžys yra sunku gydyti, nes ji turi labai mažai simptomų, kol ji plinta į kitas kūno dalis. Tai yra todėl, kad kasos vėžys yra dažniausiai labai agresyvus. Iki to laiko jis yra nustatytas, tai dažnai per vėlai, paprastųjų Vakarų medicinos daryti ką nors kita, nei pratęsti gyvenimą keletą mėnesių. Su visų mūsų pažangą ir mokslo bei technologijų, žmogus turi sugalvoti daug puikių dalykų, siekiant pagerinti mūsų gyvenimo kokybę. Tačiau, mes esame mokymosi, kad kai kurie iš šių dalykų, kad yra tam, kad didinti iš tikrųjų sukelti šalutinį paveikia, kad gali pakenkti mums ir mūsų sveikatai dabar ir ateityje.

medicinos, sveikata, sveikatos priežiūros

Mano šeimos gydytojas nežinojo, kas buvo negerai su manimi ir diagnozuojamas lėtinio nuovargio sindromas ir virusinių smegenų infekcijų, o taip pat išsiuntė man neurologas. Neurologu diagnozuota man su skersinis mielitas, uždegimas, stuburo smegenų. Aš taip pat mačiau infekcinių ligų specialistas, kuris man paaiškino, kad aš Epstein Barr virusas. Aš ne ekspertas dėl šių ligų, bet gali tik pasidalinti savo asmens experiencer. Turiu sjögreno liga, kuri manau jums išvardyti. Nėra jokio gydymo, bet naudojant drėkina akių lašai ir pasta burnos džiūvimas padeda. Taip pat be cukraus guma, geriamojo vandens ir gauti stomatologu yra svarbu. Burnos džiūvimas sukelia dantų ėduonis, todėl naudojant drėkinančių yra naudinga. Kaip ir sakiau, aš nesu daktaras ir aš tikiuosi, kad mano komentarai buvo naudingi.


Aš meldžiuosi už jus ir jūsų šeimos, kaip aš žinau, tai sunku pasakyti mažiausiai.